Apartmani Kraljev Trg Lux nalaze se na samom trgu Zlatibora, na glavnom šetalištu i u srcu svih dešavanja. Apartmani su vrhunski opremljeni i pružaju besprekoran komfor i udobnost. Sve ono što čoveku treba kako bi se kvalitetno odmorio, a i dobro proveo, pružaju upravo apartmani Kraljev Trg Lux.
Smeštaj raspolaže apartmanima sa odvojenim spavaćim sobama kao i studio apartmanima. Kupatila u svim smeštajnim jedinicama poseduju moderne zastakljene tuš kabine, a neki od apartmana poseduju i dodatne jacuzzi (đakuzi) kade. Gostima su na raspolaganju čajne kuhinje. Sa balkon terasa pruža se izvanredan pogled na Zlatibor. Gosti apartmana Kraljev Trg Lux imaju na raspolaganju parking.
Apartmani imaju etažno grejanje, internet, kablovske tv programe i lcd televizore.
Cene na upit.
Kontakt telefon:
065/284-87-77
031/848-777
Apartman sa spavaćom sobom za 4 osobe.
Apartman sa spavaćom sobom može da ugosti najviše 4 osobe.
Apartman sa spavaćom sobom pogodan za 4 gosta.
Studio apartman predviđen za 2 osobe.
[gmw thumb_width=”600″ thumb_height=”400″ id=”73″]
* Cene u evrima se računaju u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu
Poštovani, 95% apartmana na Zlatiboru nema klima uređaj, od onih prosečnih pa sve do najluksuznijih kao sto je ovaj apartman, jer na Zlatiboru nema potrebe za klima uređajem.
Poštovani, da li u apartmanima postoje klima uredjaji?
Apartmani se nalaze u tržnom centru Zlatibora, na samom šetalištu, gde je i većina restorana, kafića i ostalih ugostiteljskih objekata.
Poštovanje. Da li se u sklopu apartmana nalazi neki restorančić? Pozdrav